صفحه نخست

درباره ما

محصولات و خدمات

زمینه های فعالیت

کاتالوگ

فرصت های شغلی

شرکای تجاری

تماس با ما


13
مخترع ابزار کاربردی پیامک (SMS) در سن ۶۳ سالگی درگذشت
چکیده: «مت مکونن» که از وی به عنوان خالق یکی از کاربردی ترین فناوری های ارتباطاتی تاریخ یاد می شود در 63 سالگی و پس از یک دوره مبارزه با بیماری درگذشت.وی ایده ارسال پیام کوتاه از طریق شبکه های موبایل را مطرح کرد تا بدین ترتیب نامش برای همیشه در تاریخ ثبت شود. «مکونن» همواره از اینکه به عنوان خالق پیامک نامیده شود سرباز می ... ادامه »
23
کسب نشان ستاره فناوری ایران
چکیده: در مراسم اختتامیه و اهدای جوایز ششمین دوره جشنواره ستاره های فناوری ایران که عصر چهارشنبه 20 اسفند 1393 در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، شرکت بهپرداز جهان در گروه شرکت های دانش بنیان، موفق به دریافت تندیس این جشنواره گردید. هدف از جشنواره ستاره های فناوری ایران، معرفی برترین فعالیت ها، خدمات و کالاهای ارائه شده در بازار فن... ادامه »
16
چکیده:  
13
بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه بهپرداز جهان در کنگره جهانی موبایل بارسلون -اسپانیا
چکیده: دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از غرفه شرکت بهپرداز جهان ، در کنگره جهانی موبایل که بزرگترین نمایشگاه صنعت موبایل در جهان است ، بازدید به عمل آوردند .
13
حضور نوآوری های تلفن همراه ایران در کنگره جهانی موبایل
چکیده: برای اولین بار، پنج شرکت ایرانی با حمایت وزارت ارتباطات و همراه اول، تحت عنوان «نوآوری موبایل ایران»، در بخش نمایشگاهی کنگره جهانی موبایل حضور یافتند.به گزارش موبیا(موبایل مدیا) از اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، صبح امروز(دوشنبه ۱۱ اسفندماه) کنگره جهانی موبایل(۲۰۱۵MWC) که «غرفه نوآوری موبایل ایران» نیز در بخش نم... ادامه »
10
کسب نشان تک ستاره توانمندی در سومین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری
چکیده: شرکت بهپرداز جهان ، موفق به کسب نشان تک ستاره توانمندی در سومین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری گردید. ادامه »
25
حضور شرکت بهپرداز جهان در نمایشگاه Mobile World Congress 2015
چکیده: شرکت بهپردازجهان در نمایشگاه Mobile World Congress 2015 در شهر بارسلون کشور اسپانیا،  به ارائه دستاوردها و معرفی محصولات و خدمات خود در حوزه های BSS ، VAS ، Video Conference as a Service ، BI و Telecom Network خواهد پرداخت. کنگره جهانی موبایل (MWC )، گردهمایی سالانه اعضا GSMA (اتحادیه جهانی موبایل) در شهر بارسلون میباشد که در آن آخرین... ادامه »
13
بهره برداری از سرویس های ارزش افزوده شرکت بهپرداز جهان
چکیده: برای اولین بار در شرکت بهپرداز جهان؛ بهره برداری از سرویس VAS ادامه »
30
سامانه مدیریت نگهداری و تعمیرات مکانیزه شرکت بهپرداز جهان
چکیده: برای اولین بار در شرکت بهپرداز جهان ، سامانه مدیریت نگهداری و تعمیرات مکانیزه  راه اندازی شد. ادامه »
26
سیستم مانیتورینگ اتاق های سرور شرکت بهپرداز جهان
چکیده: برای اولین بار در شرکت بهپرداز جهان ادامه »
صفحه 5 از 7اولين   قبلي   1  2  3  4  [5]  6  7  بعدي   آخرين   

1394 © کلیه حقوق این پرتال متعلق به شرکت بهپرداز جهان می باشد ::   طراحی و توسعه :  پارسیان