صفحه نخست

درباره ما

محصولات و خدمات

زمینه های فعالیت

کاتالوگ

فرصت های شغلی

شرکای تجاری

تماس با ما


13
چکیده: در هزاره سوم شرکت ها و سازمانهای مختلف جهت حضور در دنیای تجاری با چالش های متعددی مواجه هستند به گونه ای که چالش ها در مواردی منجر به تناقض می گردد. در این مقاله ضمن تاکید بر انجام تغییر و تحولات مورد نیاز در مدیریت نگهداری و تعمیرات ، علاوه بر معرفی عوامل کلیدی یا اهرم های راهبردی ،اهرم های عملیاتی نیز مورد بررسی قرار گرفته اند.  منبع:www.i... ادامه »
08
چکیده:  سیستم های ردیاب خودرو: سیستم ردیاب خودرو با نامهای AVL یا FMS یا سیستم مدیریت ناوگان، شناخته می شوند. سیستم مدیریت ناوگان سیستمی است که جهت ردیابی، کنترل و مدیریت ناوگان یک شرکت استفاده می شود. مدیریت ناوگان این امکان را به شرکتها و سازمانها می دهد که از سیستم حمل و نقل خود اطمینان حاصل نمایند و خطرات احتمالی که کسب و کارشان را تهدید م... ادامه »
06
چکیده: در مورد شاخص های نگهداری و تعمیرات بیشتر بدانید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
05
چکیده: برای دانلود مقاله شاخص های نگهداری و تعمیرات(cmms) اینجا کلیک کنید.
30
چکیده: آیا می دانید موارد استفاده از ردیاب ماهواره ای در صنعت و سارمان ها چگونه است؟ موارد استفاده از ردیاب ماهواره ای در صنعت و سازمان ها ؟ از لحاظ کلي، هر کسي بخواهد بداند کجاست و به کجا مي رود؟! به اين سيستم نيازمند است. اين وسيله در عرض چند ثانيه مي تواند سه ماهواره را بيابد. هر ماهواره به طور پيوسته يک سيگنال مکان يابي را به زمين مي فرستند. گيرنده ... ادامه »
24
چکیده:  کتاب A Practical Guide to TPM را  از اینجا دانلود کنید.
19
چکیده: کتاب سیستم های نگهداری و مستند سازی   برای دانلود کتاب سیستم های نگهداری و مستند سازی اینجا کلیک کنید.
08
چکیده: آیا میدانید بهترین شیوه نگهداری و تعمیرات چیست ؟ برای مشاهده مطلب اینجا کلیک کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با نرم افزار نگهداری وتعمیرات با شماره 44481226 -021 تماس حاصل فرمایید. www.cmspardaz.com
04
چکیده: نخستین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات در نگهداشت و مدیریت دارایی در روزهای 11 و 12 خردادماه 1395 در مجموعه فرهنگی و هنری تلاش برگزار خواهد شد. همچنین همزمان با برگزاری کنفرانس  e_Mainenance Conference  ، نمایشگاه تخصصی فناوری های نگهداری و تعمیرات با حضور شرکت های ارائه کننده نرم افزارها و سخت افزارهای کاربردی درحوزه مدیریت نگهداری ... ادامه »
29
چکیده: آیا میدانید در آینده فناوری GPS در سیستم های ناوگان خودرویی،چگونه کار می کند؟ بر خلاف دستگاه‌های GPS مستقل که بر روی خودروها نصب می‌گردند، این سیستم‌ها lمتشکل از شبکه های بیسیم می باشند که عناصر نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بسیار متنوعی را با هم ترکیب می کنند. قسمت های  نرم‌افزاری این سیستم قادر است سیستمی قوی و کار... ادامه »
صفحه 2 از 7اولين   قبلي   1  [2]  3  4  5  6  7  بعدي   آخرين   

1394 © کلیه حقوق این پرتال متعلق به شرکت بهپرداز جهان می باشد ::   طراحی و توسعه :  پارسیان