صفحه نخست

درباره ما

محصولات و خدمات

زمینه های فعالیت

کاتالوگ

فرصت های شغلی

شرکای تجاری

تماس با ما


(آرشیو نویسنده host)

14
چکیده: قابلیت مشاهده زمان واقعی سیستم اتوبوس رانی در مسیرهای ثابت سبب اطمینان از سرویس دهی به موقع می­شود و همچنین این امکان را برای مسافران فراهم میکند تا از زمان دقیق رسیدن اتوبوس مطلع شوند. همچنین این سیستم امکانات زیر را نیز فراهم میکند: فراهم آوردن زمان و مکان واقعی اتوبوس ها و ایستگاه های اتوبوس از طریق کامپیوتر، تلفن های هوشمند، و پیام های متنی ا... ادامه »
13
چکیده: از کاربردهای مهم دستگاه های (AVL (Automatic Vehicle Location  در فرودگاه ردیابی تجهیزات و تشخیص جابه جایی و نحوه استفاده از آنها بدون پرداخت هزینه های دوره ای است.با قابلیت به روز رسانی سریع (در کسری از ثانیه)میتوان در هر لحظه از محل دقیق تجهیزات در فرودگاه و نواحی اطراف مطلع شد.این وضعیت این امکان را به افراد میدهد تا از محل حرکت تجهیزات آگاه... ادامه »
13
چکیده: "هر ابزار مانند یک سلاح عمل می کند ، به شرطی که بدانید چگونه از آن درست استفاده کنید "  می توان گفت این جمله در هیچ زمینه ای به اندازه CMMS ، زمانی که در آن قدم بر می داریم ، کاربرد ندارد !  انتخاب یک سیستم مناسب برای امکانات موجود در سازمان شما می تواند سود سهامتان را به اشکال مختلفی من جمله افزایش بهره وری، کیفیت بالاتر کار و سطح پیش... ادامه »
12
چکیده: راجر ایستون در تاریخ ۳۰ آوریل سال ۱۹۲۱ در شهر کرفتسبری متولد شد. بعد از پایان تحصیلات ابتدایی و دبیرستان وارد کالج میدلبری شد و در آنجا در مقطع کارشناسی به تحصیل در رشته فیزیک پرداخت. بعد از پایان تحصیل در مقطع کارشناسی شروع به کار و تحقیق در مراکز تحقیقاتی مختلفی کرد. در سال ۱۹۵۵ و در حالی که ۳۴ سال سن داشت یکی از کسانی بود که طرح مهمی را تحت نام ... ادامه »
02
چکیده: امروزه اهمیت مدیریت یكپارچه دارایی‌ها در سازمان‌های پیشرو باتوجه به مزایای بسیاری كه در عمل می‌توانند ایجاد نمایند بر كسی پوشیده نیست و حركت در جهت استاندارد سازی مباحث مدیریت دارایی در اولویت سازمان‌ها قرار گرفته است كه در همين راستا نيز سری استاندارد ISO 55000 در سال 2014 توسط سازمان جهانی استاندارد تدوین و به صنایع و كسب و كا... ادامه »
21
چکیده: طبق آمار صادر شده توسط شرکتهای و کارخانجات و مقایسه آنها با یکدیگر بطور متوسط40 درصد هزینه های ثابت صرف نگهداری و تعمیرات  و تعویض وسایل و دستگاهها می شود. هدف از پیاده سازی سیستم نگهداری و تعمیرات ،به حداقل رساندن هزینه های  تعمیرات اضطراری و متعادل نگه داشتن هزینه های نگهداری در یک سازمان و کارخانه می باشد. با استفاده از این سیستم می تو... ادامه »
13
چکیده: در هزاره سوم شرکت ها و سازمانهای مختلف جهت حضور در دنیای تجاری با چالش های متعددی مواجه هستند به گونه ای که چالش ها در مواردی منجر به تناقض می گردد. در این مقاله ضمن تاکید بر انجام تغییر و تحولات مورد نیاز در مدیریت نگهداری و تعمیرات ، علاوه بر معرفی عوامل کلیدی یا اهرم های راهبردی ،اهرم های عملیاتی نیز مورد بررسی قرار گرفته اند.  منبع:www.i... ادامه »
08
چکیده:  سیستم های ردیاب خودرو: سیستم ردیاب خودرو با نامهای AVL یا FMS یا سیستم مدیریت ناوگان، شناخته می شوند. سیستم مدیریت ناوگان سیستمی است که جهت ردیابی، کنترل و مدیریت ناوگان یک شرکت استفاده می شود. مدیریت ناوگان این امکان را به شرکتها و سازمانها می دهد که از سیستم حمل و نقل خود اطمینان حاصل نمایند و خطرات احتمالی که کسب و کارشان را تهدید م... ادامه »
06
چکیده: در مورد شاخص های نگهداری و تعمیرات بیشتر بدانید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
05
چکیده: برای دانلود مقاله شاخص های نگهداری و تعمیرات(cmms) اینجا کلیک کنید.
صفحه 1 از 7اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  بعدي   آخرين   

1394 © کلیه حقوق این پرتال متعلق به شرکت بهپرداز جهان می باشد ::   طراحی و توسعه :  پارسیان