صفحه نخست

درباره ما

محصولات و خدمات

زمینه های فعالیت

کاتالوگ

فرصت های شغلی

شرکای تجاری

تماس با ما


(آرشیو ماه آذر 1391)

27
چکیده: وال استریت ژورنال گزارش می دهد که مهندسین موتورولا به شدت سر گرم طراحی و توسعه یک تلفن هوشمند "سطح بالا" برای عرضه در سال آینده میلادی هستند. محصولی که مدیران ارشد در گوگل امیدوارند رقیبی قدرتمند برای آیفون اپل و گلکسی های سامسونگ باشد.  7 ماه پیش معامله 12.5 میلیارد دلاری تملک موتورولا توسط گوگل، قطعی شد ولی در این فاصله تنها شاهد عرضه تلف... ادامه »
26
پروژه تولید نرم افزار مدیریت انبار RFID به انجام رسید
چکیده: به گزارش روابط عمومی شرکت بهپرداز جهان، پروژه تولید نرم افزار مدیریت انبار مبتنی بر تکنولوژی RFID به مرحله نهایی رسیده است. از ویژگی های این نرم افزار اینکه با الصاق شناسه هوشمند به کالاها کلیه امور ورود و خروج کالا در انبار بصورت خودکار انجام می شود. گفتنی است پیاده سازی چنین سیستمی در انبارهای پرتردد موجب افزایش دقت در محاسبه تعداد کالاهای ورودی... ادامه »
19
چکیده: هجدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک در نمایشگاه بین المللی تهران آغار بکار کرد. به گزارش سایت الکامپ 18  www.elecomp18.com  دکتر نهاوندیان رییس اتاق بازرگانی، الکامپ هجدهم را افتتاح کرده است.  محمد رضا طلایی ، رییس مجمع تشکل های فناوری اطلاعات و ارتباطات در این خصوص گفت : با توجه به نامگذاری... ادامه »

1394 © کلیه حقوق این پرتال متعلق به شرکت بهپرداز جهان می باشد ::   طراحی و توسعه :  پارسیان