صفحه نخست

درباره ما

محصولات و خدمات

زمینه های فعالیت

کاتالوگ

فرصت های شغلی

شرکای تجاری

تماس با ما


(آرشیو ماه شهریور 1395)

14
چکیده: قابلیت مشاهده زمان واقعی سیستم اتوبوس رانی در مسیرهای ثابت سبب اطمینان از سرویس دهی به موقع می­شود و همچنین این امکان را برای مسافران فراهم میکند تا از زمان دقیق رسیدن اتوبوس مطلع شوند. همچنین این سیستم امکانات زیر را نیز فراهم میکند: فراهم آوردن زمان و مکان واقعی اتوبوس ها و ایستگاه های اتوبوس از طریق کامپیوتر، تلفن های هوشمند، و پیام های متنی ا... ادامه »
13
چکیده: از کاربردهای مهم دستگاه های (AVL (Automatic Vehicle Location  در فرودگاه ردیابی تجهیزات و تشخیص جابه جایی و نحوه استفاده از آنها بدون پرداخت هزینه های دوره ای است.با قابلیت به روز رسانی سریع (در کسری از ثانیه)میتوان در هر لحظه از محل دقیق تجهیزات در فرودگاه و نواحی اطراف مطلع شد.این وضعیت این امکان را به افراد میدهد تا از محل حرکت تجهیزات آگاه... ادامه »
13
چکیده: "هر ابزار مانند یک سلاح عمل می کند ، به شرطی که بدانید چگونه از آن درست استفاده کنید "  می توان گفت این جمله در هیچ زمینه ای به اندازه CMMS ، زمانی که در آن قدم بر می داریم ، کاربرد ندارد !  انتخاب یک سیستم مناسب برای امکانات موجود در سازمان شما می تواند سود سهامتان را به اشکال مختلفی من جمله افزایش بهره وری، کیفیت بالاتر کار و سطح پیش... ادامه »

1394 © کلیه حقوق این پرتال متعلق به شرکت بهپرداز جهان می باشد ::   طراحی و توسعه :  پارسیان