صفحه نخست

درباره ما

محصولات و خدمات

زمینه های فعالیت

کاتالوگ

فرصت های شغلی

شرکای تجاری

تماس با ما


(آرشیو ماه مرداد 1396)

31
چکیده: رونمایی اپلیکیشن تلفن همراه «شمیم سلامت» در ایران / دسترسی مردم به خدمات پزشکی آسان میشود. در این اپلیکیشن تمامی خدمات مربوط به دارو و داروخانه روی پلات فرم موبایل و سیستم عامل های آندرویید و IOS به مردم عرضه می شود و هم اکنون اطلاعات و لیست ۱۱ هزار داروخانه ای که به مرکز تبادل اطلاعات سلامت متصل شده اند، در این اپلیکیشن وجود دارد . ... ادامه »
31
چکیده: در دنیایی که هر روز بیش از پیش ارتباط افراد در فضای مجازی شکل می گیرد و فناوری اطلاعات ساختار ها، روال ها و ارائه خدمات در بخش های مختلف را به طورچشمگیری متحول نموده است، بی شک از یک سو شاهد رشد، ارتقاء و تکامل برخی از جوامع هستیم و از سوی دیگر، شاهد نابرابری های بین اللملی در زمینه دسترسی به فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشیم. میزان استفاده‌ ... ادامه »
25
چکیده: اولین نمایشگاه تخصصی شرکتهای دانش بنیان در مردادماه 96 در محل دائمی نمایشگاههای شهرداری تهران برگزار شد در این نمایشگاه حدود 300 شرکت فناور دانش بنیان حضور داشتند و توانایی های خود را به نمایش گذاشتند. بهپرداز جهان نیز با حضور در این نمایشگاه از چهار محصول خود رونمایی کرد. این محصولات نرم افزاری بعد از طی یک دوره نسبتا طولانی تحقیق و توسعه و نیازس... ادامه »

1394 © کلیه حقوق این پرتال متعلق به شرکت بهپرداز جهان می باشد ::   طراحی و توسعه :  پارسیان