صفحه نخست

درباره ما

محصولات و خدمات

زمینه های فعالیت

کاتالوگ

فرصت های شغلی

شرکای تجاری

تماس با ما


(آرشیو ماه تیر 1395)

21
چکیده: طبق آمار صادر شده توسط شرکتهای و کارخانجات و مقایسه آنها با یکدیگر بطور متوسط40 درصد هزینه های ثابت صرف نگهداری و تعمیرات  و تعویض وسایل و دستگاهها می شود. هدف از پیاده سازی سیستم نگهداری و تعمیرات ،به حداقل رساندن هزینه های  تعمیرات اضطراری و متعادل نگه داشتن هزینه های نگهداری در یک سازمان و کارخانه می باشد. با استفاده از این سیستم می تو... ادامه »
13
چکیده: در هزاره سوم شرکت ها و سازمانهای مختلف جهت حضور در دنیای تجاری با چالش های متعددی مواجه هستند به گونه ای که چالش ها در مواردی منجر به تناقض می گردد. در این مقاله ضمن تاکید بر انجام تغییر و تحولات مورد نیاز در مدیریت نگهداری و تعمیرات ، علاوه بر معرفی عوامل کلیدی یا اهرم های راهبردی ،اهرم های عملیاتی نیز مورد بررسی قرار گرفته اند.  منبع:www.i... ادامه »
08
چکیده:  سیستم های ردیاب خودرو: سیستم ردیاب خودرو با نامهای AVL یا FMS یا سیستم مدیریت ناوگان، شناخته می شوند. سیستم مدیریت ناوگان سیستمی است که جهت ردیابی، کنترل و مدیریت ناوگان یک شرکت استفاده می شود. مدیریت ناوگان این امکان را به شرکتها و سازمانها می دهد که از سیستم حمل و نقل خود اطمینان حاصل نمایند و خطرات احتمالی که کسب و کارشان را تهدید م... ادامه »
06
چکیده: در مورد شاخص های نگهداری و تعمیرات بیشتر بدانید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
05
چکیده: برای دانلود مقاله شاخص های نگهداری و تعمیرات(cmms) اینجا کلیک کنید.

1394 © کلیه حقوق این پرتال متعلق به شرکت بهپرداز جهان می باشد ::   طراحی و توسعه :  پارسیان