صفحه نخست

درباره ما

محصولات و خدمات

زمینه های فعالیت

کاتالوگ

فرصت های شغلی

شرکای تجاری

تماس با ما


(آرشیو ماه اردیبهشت 1395)

29
چکیده: آیا میدانید در آینده فناوری GPS در سیستم های ناوگان خودرویی،چگونه کار می کند؟ بر خلاف دستگاه‌های GPS مستقل که بر روی خودروها نصب می‌گردند، این سیستم‌ها lمتشکل از شبکه های بیسیم می باشند که عناصر نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بسیار متنوعی را با هم ترکیب می کنند. قسمت های  نرم‌افزاری این سیستم قادر است سیستمی قوی و کار... ادامه »
28
چکیده: رایج ترین شاخصهای کلیدی عملکرد در نگهداری و تعمیرات برای آگاهی بیشتر می توانید کاتالوگ سامانه نگهداری و تعمیرات نگهدار  را مشاهده نمایید و یا با شماره 44481226-021 داخلی 545 تماس حاصل فرمایید.
27
چکیده: شرکت ليزينگ اقتصادنوين به سامانه ناوگان خودرویی در سراسر کشور مجهز شد. به گزارش روابط عمومي بانک اقتصاد نوين، برنامه توسعه سيستم‌هاي الکترونيکي مبتني بر مديريت و کنترل ناوگان خودرويي از جمله برنامه‌هاي اجرايي پيش‌بيني شده در ليزينگ الکترونيکي بود که شرکت ليزينگ اقتصاد نوين اين طرح را در چارچوب استراتژي‌هاي کاهش لزوم حضور مشتر... ادامه »
25
چکیده: معرفی فهرستی از کتابهای سیستم نگهداری وتعمیرات: 1. كتاب برنامه‌ريزي سيستماتيك نظام نگهداري و تعميرات در بخش صنايع و خدمات،مولف: دكتر سيدمحمد سيدحسيني،‌انتشارات سازمان مديريت صنعتي 2. كتاب نگهداري و تعميرات جامع بهره‌ور، ترحمه مهندس بهنام فرقاني، مولف: سازمان توسعه بهره‌وري آمريكا 3. كتاب نت خودكنترلي، مولف:مهندس دردانه ... ادامه »
22
چکیده: استقرار سیستم نگهداری و تعمیرات(نت) پیشگیرانه جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نرم افزار نگهداری وتعمیرات(نت) با شماره 44481226-021 داخلی 545 تماس حاصل فرمایید ویا به سایت کاتالوگ سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات مراجعه کنید.
20
چکیده: آیا میدانید استاندارد ISO 14224 نگهداری و تعمیرات چیست ؟   برای دانلود استاندراد ایزو 14224 اینجا کلیک کنید. اگر میخواهید با نرم افزار نگهداری و تعمیرات شرکت ما آشنا شوید با شماره های 44487100-021 داخلی 545 یا 509 تماس حاصل فرمایید.
19
چکیده: سیستم های ردیاب متحرک (AVL) چیست؟ در حال حاضر سیستمهای ردیابی (AVL) در سطح جهان از کاراترین وسایل برای مدیریت بهینه ناوگان وسایل متحرک ، بشمار می آید که در سطح وسیعی در حال استفاده است. از سیستم ردیاب متحرک می توان جهت ردیابی ،کنترل و نمایش مسیر حرکت وسایل نقلیه و همچنین متوقف نمودن وسایل نقلیه از دور و میتوان مسیر حرکت را بر روی نقشه های شه... ادامه »
18
چکیده: جایگاه استاندارد ایزو14224 در نرم افزار CMMS (نت) و همچنین هدف از پیاده سازی ایزو14224 در مقایسه عملکرد سازمانها و شرکتها و الگوبرداری برای بهبود جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نرم افزار نگهداری و تعمیرات با شماره 44481226 داخلی 545 تماس حاصل فرمایید و یا اینجا کلیک کنید.
11
چکیده: نویسنده : MIKE GEHLOFF مترجم : رزگار جهاندیده چطور سازمانی به سطح بعدی بلوغ نگهداری و تعمیرات یا قابلیت اطمینان دست می یابد ؟ این موضوعی است که مدتها ست توسط مدیران قابلیت اطمینان و نگهداری و تعمیرات تا جایی که من به یاد دارم سوال بوده است . در طی سالهای متمادی الگوهای متداولی را یافته ام که در پاسخ به این سوال موثر بوده است . ۱- مدیریت ... ادامه »
08
چکیده: جهت دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.  
صفحه 1 از 2اولين   قبلي   [1]  2  بعدي   آخرين   

1394 © کلیه حقوق این پرتال متعلق به شرکت بهپرداز جهان می باشد ::   طراحی و توسعه :  پارسیان